Hovedseksjon

Oslo VO Servicesenter

På Oslo Voksenopplæring Servicesenter finner du blant annet:

  • Innsøkning til all opplæring i Oslo Voksenopplæring
  • Rådgivning og karriereveiledning for voksne

Besøksadresse:

Karoline Kristiansens vei 8, Fyrstikktorget, Helsfyr

Postadresse:

Oslo Kommune, Utdanningsetaten
Oslo Voksenopplæring Servicesenter 
Postboks 6127 Etterstad
0602 Oslo 

Telefon: 23 47 00 00

E-post: postmottak@ude.oslo.kommune.no

E-post-mottaket er felles for Utdanningsetaten. For å sikre at eposten raskt blir videresendt til Oslo VO Servicesenter, skriver du «Oslo Voksenopplæring Servicesenter» (hvis dette ikke kommer opp automatisk) og hva e-posten gjelder i emnefeltet 

Ledelse og avdelinger ved Oslo Voksenopplæring Servicesenter

Leder Einar Landmark
tlf. 415 38 710
einar.landmark@osloskolen.no

Inntak norsk og samfunnskunnskap, grunnskole og spesialundervisning
Avdelingsleder  Bjarklind Einarsdottir 
tlf. 452 40 907,
Bjarklind.Einarsdottir@osloskolen.no

Avdeling for Karriere Oslo og inntak til vgo for voksne
Avdelingsleder Marita Haughem Pettersen
tlf 477 17 442
marita.pettersen@osloskolen.no

Fagkoordinator for inntak til videregående opplæring
Siw Hildebrand 
tlf 23 47 00 00 (sentralbord),
siw.hildebrand@osloskolen.no

Fagkoodinator for Karriere Oslo/veiledningstjeneste
Mirjam Haff Gunnufsen 
tlf. 23 47 00 00 (sentralbord),
mirjam.gunnufsen@osloskolen.no

Fagkoordinator for Karriereveiledning i introduksjonsprogram
Helene  Fredriksen
tlf. 415 38 763
helene.fredriksen@osloskolen.no

Avdeling for kurs og prøver i samfunnskunnskap
Avdelingsleder Birgit Stokke
tlf. 22 19 70 90,
birgit.stokke@osloskolen.no